SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PENTHOUSE NE SHITJE - PRISHTINË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
145 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Penthouse në Prishtinë në lagjen e Spitalit afër shkolles Pavarsia. PentHouse ndodhet në objektin e ndertuar nga kompania M&B Company.
Objekti është i pajisur me leje ndërtimore të lëshuar nga Komuna e Prishtinës dhe ndodhet në një zone mjaft të mire duke pasur qasje të leht nga rr.Muharrem Fejza po ashtu afër shkolles Pavarsia lagje mjaft e urbanizume duke ju lehtsuar dhe ofruar të kaloni çaste të mira.
Objekti është ndërtuar me stadarde europiane duke respektuar normat e ndertimit të cilësis së lartë dhe gjithnjë
duke aplikuar materiale me stadarde të larta europiane.
Objekti ofron hapsir parkingu të mjaftushëm për të gjithë banorët.

---------------------------

* Përshkrimi i Penthouse *

Penthouse është me sipërfaqe 117m2 për banim + 28.6m2 terasa gjithësej 145.6m2 me orientim : Lindje/Jug/Perendim
Renditja : Qëndrimi ditor me kuzhinë dhe tryezari / 3 Dhoma gjumi / Banjo / WC / Koridori / Terasa /
Penthouse po ashtu posedon edhe parking privat (garazh + depo)

---------------------------

Çmimi: Me marrveshje ! (super çmim)

Për më shumë informata kontakto:

========================================

Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Mund të na gjeni edhe në Facebook
web.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 

========================================
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »