SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Ulpianë
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
195952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
1 sallon me kuzhinë
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 koridor
Ballkon
Nxemje Qëndrore (Termokos)
Parking
Banesa gjindet në Ulpianë (afër shkollës “Hasan Prishtina”), është komplet e mobiluar dhe lëshohet vetëm për familjarë.
Informata rreth publikuesit
Hamit
Prishtinë
044 278 064
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »