SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali ne Gjilan (kodi; 570/18)
Çmimi :
€700,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
195970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje Lokal I cili gjendet ne Gjilan- Livoq I poshtem.
Lokali ka 3000 m2 dhe 50 Ari toke se bashku me lokal.
Lokali gjithashtu iper me qera .
Nuk eshte I rregulluar.
Cmimi per ta blere eshte 700.000 Euro , ndera per qera eshte 500 Euro muaji.

-Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr tane;
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »