SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE GJILAN (kodi; 572/18)
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
195972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan (Perballe Viva Fresh 10)
Banesa eshte ne katin e 6-te , dhe ka 116 m2.
Gjithashtu banesa posedon ;
Tri dhoma te gjumit, Sallon me kuzhine , banjo , koridor dhe dy ballkona.

Cmimi per kete banese eshte 550 euro m2.

-Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr tane te tel;
046 121 030 / 046 121 033
Ose ne e-mail adresen tone ; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »