SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi e mobiluar - Ngrohje qëndrore - Klimë
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
195978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në lagjën Kodra e Trimave në Prishtinë, 20m nga rruga kryesore Prishtinë-Podujevë. Shtëpia është dy katëshe me dy hyrje, dy ari e gjysmë oborr dhe posedon : - 2 Sallona ;- 1 Kuzhinë ;- 3 Dhoma gjumi ;- 2 Banjo ;- 2 Terasa ;- 1 Verandë ;Shtëpia ka tri sisteme të ngrohjes qëndrore me :- Pelet ;- Rrymë elektrike ; - Gaz (plin).Shtëpia është e klimatizuar.Shtëpia shitet e mobiluar dhe me të gjitha pajisjet shtëpiake ( Kamina, klima, frigorifer, friz, shporet elektrik,aspirator, enëlarëse, lavatriqe,akuarium ,etj.).Shtëpia është në emrin tim personal me të gjitha dokumentet (fleta poseduese, kopja e planit, tatimi në pronë).Shtëpia nuk është në hipotekë.Shtëpia ka afër shkollën fillore, furrën e bukës, marketet e ndryshme, barnatoret... 35-100 metra.Medresen e Mesme "Alauddin" dhe xhamitë 450-650 metra.Komunën dhe tregun afër 1km.Shtëpia është në zonën e legalizuar për ndërtim të lartë nga Komuna e Prishtinës.Pres blerës serioz. Për çdo informatë kontakto pronarin e shtëpisë në: +377 45 587 000(+viber).

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ABDULLAH
+37745587000
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »