SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te Sllovenija sport
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
195980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te Sllovenija sportEshte ndertim I riBanesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin, dhomen e fjetjes, banjo, koridori dhe ballkoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirvete
Sllatina E Madhe
044333898
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »