SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 75m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
195993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 75m2 me qira në Qendër.
Zyra gjendet në Qendër, afër objektit të Qeverisë së Kosovës dhe afër Soma Book Station e cila gjendet në rrugën Fazli Grajqevci. Zyra është e gatshme për shfrytëzim, ka ngrohje qëndrore me qytet (TERMOKOS) dhe është në katin e I-rë.
Zyra ka këtë renditje:
2 Njësi pune
1 Kuzhinë dhe dhomë pritje
1 Banjo
1 Ballkon

ID: T30070

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »