SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80m² për qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
195998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
80m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi


Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Hajrullah Abdullahi, një zonë e përshtatshme banimi, ndërtim i ri me arkitekturë dhe organizim shumë modern dhe funksional. Ndërtim i kompanisë Tregtia.


Është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 80m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, dy banjo dhe terasë. Orientimi nga lindja. Është e mobiluar tërësisht në menyrë të veçantë. Posedon ngrohje qendrore dhe klimë. Gjithashtu hapësirë parkimi pranë banesës.


Lokacioni: goo.gl/maps/eonK38Z7uhz 


Çmimi: 380€


Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com


Kontakt Forma - PRIMMO
goo.gl/forms/rBzqWL8DAxSwORRy1 


#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #bregudiellit #aktash #tregtia #osbe
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »