SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Mati 1 _Rruga C
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:51
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Mati 1-Rruga C, Dino Company, banesa eshte e re, komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 7-te, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 50 000 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »