SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese (penthouse) me qira ne Tophane
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese (penthouse) me qira ne Tophane, banesa eshte e mobiluar ne teresi, super e mobiluar, 110m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon i madhe
- koridor
Qmimi 400euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »