SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE PER KOHE TE SHKURTER DHE T'GJATE-SLO. SPORT
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '18
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
196006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne lagjen Sllovenia Sporti.
Banesa gjindet ne katin e VI, lifti eshte funksional, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-dhome gjumi
d.-banjo
e.-koridor
f.-shpajz
g.-teras

Per njeMUAJ banesa e ka cmimin banesa 350 euro, shpenzimet i merr persiper pronari!


Facebook: Agjencioni Dugi
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.mi
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »