SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET BANESA ME QERA NE PRISHTINE (kodi; 573/18)
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK jep me qera nje banese e cila gjendet ne Prishtine-Te parku I qytetit ne rrugen Isa Kastrati.
Banesa eshte ne katin e 3-te dhe ka 70 m2.
Banesa posedon; Dy dhoma te gjumit , Sallon me kuzhine , banjo , ballkon .Eshte me pamje nga parku I qytetit.

Cmimi per kete banese eshte 280 euro muaji.


-Per informata kontaktoni ne nr tane;
046 121 030 / 046 121 033
Ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »