SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Dragodan në Rr. Eduart Liri 92m2
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
196013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në një vend shumë të qet në Dragodan saktsisht në Rr. Eduart Liri
Banesa posedon 92m2.
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma të gjumit
*Ballkon të madh
*Banjo
Banesa ka në afersi Dy Shkolla Fillore, Ambulancen etj
Cmimi 700 euro m2
Code 20114
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »