SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Lagjen Dardania_ 2+1
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dardania te Santea, kati i 9-te, e tera e renovuar dhe mobiluar extra, 61m2
Banesa ka kete renditje:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- koridor
( ballkon nuk ka )
Qmimi 85 000 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 / 124 - 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »