SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen super luksoze në shitje në Lagjen Bregu i Diellit 200m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
196027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Bregun e Diellit ne rrugne Gazmend Zajmi (VG Construction) dhe eshte e mobiluar me mobilje luksoze.
Kati: 1
Floor: 1st
Siperfaqja: 200 m²
Total space (including balconies) 200 m²
E mobiluar me mobilje moderne dhe luksoze
Furnished: Yes, modern furniture
Sallon: 1
Living Room : 1
Kuzhine me trepezari: 1
Kitchen with Dining Room: 1
Depo: 1
Storage: 1
Dhoma Gjumi: 3
Bedrooms: 3
Korridor: 1
Corridor: 1
Banjo me hidromasazhe: 1
Jacuzzi Bathroom: 1
Banjo-WC: 2
Shower Bathrooms/WC : 2
Terraca: 3
Balconies: 3
Garderobe: 1
Closet Room: 1
Fitnes Dhome: 1
Fitness Room: 1
Garazhe per veture :1
Secured Parking for Car: 1
Uje: 24 ore
Water 24 hours
Internet: Po
Internet Yes
Interfon: Po
Interphone: Yes
TV Kabllovik: Po
TV Cable: Yes
Ngrohje: Po
Heating: Yes
Sigurim me alarm: Po
Security and Alarm: Yes

Çmimi me marrveshje

Code 20115
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »