SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen e stilit Duplex në shitje në lagjen Dardania 140m2
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
196028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa e stilit Duplex në shitje në Dardani kati i IV me siperfaqe 140m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Katër Dhoma gjumi ( Tre dhoma gjumi kati i I kurse Një dhomë gjumi kati i II )
*Banjo
*Ballkon
Banesa gjendet perball Stacionit kryesor të Autobusave
Cmimi 100.000 euro( i diskutushëm )
Code 20116
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »