SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 95m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
196031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 95m2 me qira ne Bregun e Diellit te kompleksi banesor Famis me nje pozite shume te favorshme banimi.
Banesa ndodhet ne katin e II-te (posedon ashensor funksional) dhe ke kete rendijte:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »