SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 6 Banesa ne Gjilan ( Kodi;574 /18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
109 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI SHPK ka ne shitje 6-te banesa

Banesa 1 -gjendet ne Katin e 3, ne Objektin 5. Ka 78 m2
ka dy dhoma gjumi,Sallon Kuzhine Banjo Ballkon eshte e gatshme ne vitin 2019.
Cmimi 550E/M2


Banesa 2 -gjendet ne Katin e 3, ne Objektin 7 . Ka 92.8 m2
Ka dy dhoma gjumi, Sallon Kuzhine,depo,banjo dhe ballkon
Cmimi 550 E/m2 (6muaj me vone e gatshme)

Banesa 3 -gjendet ne Katin e 3, ne Objektin 4. Ka 109 m2
Ka 3 dhoma gjumi,Sallon Kuzhine Banjo,Ballkon, dhe depo
Cmimi 550 E/m2 (e gatshme)


Banesa 4 -gjendet ne Katin e 6, ne Objektin 4. Ka 109 m2
Ka 3 dhoma gjumi, Sallon Kuzhine,Banjo ballkon,dhe depo
Cmimi 550 E/m2 ( e gatshme)


Banesa 5 -gjendet ne katin e 5,ne Objektin 7. Ka 116.56 m2
Ka 3 dhoma gjumi, Sallon Kuzhine,Banjo ballkon,dhe depo
Cmimi 550 E/m2 (E gatshme)


Banesa 6 -gjendet ne katin e 8, ne Objektin 3. Ka 109 m2
ka 3 dhoma gjumi, sallon kuzhine, banjo ballkon dhe depo
Cmimi 75,000 Euro ( e gatshme )

-Per me shume info. Kontaktoni ne nr tane;
046 121 030 / 046 121 033
Ose ne e-mail adresen tone ; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »