SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET LOKALI ME QERA NE GJILAN (kodi; 575/18)
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
196039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK jep me qera nje lokal I cili gjendet ne Gjilan (Gavran).
Lokali eshte ne katin e pare , dhe ka rreth 20 m2.

Është I rregulluar , gjithashtu posedon edhe klimë.

Cmimi per qera eshte 120 euro muaji.

-Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr tane;
046 121 030 / 046 121 033
Ose ne E-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »