SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË komode në Qendër - pran Lagjes Pejton të Kompleksi NARTEL
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
196041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA komode me Qira në Qendër - pran Lagjes Pejton të Kompleksi NARTEL. Kati i 6-të. Sipërfaqja (83m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet me mobilje moderne kualitative, ashensor funksional, ngrohje qëndrore me rrymë, interfon, mirëmbajtje.

Banesa është e pa Banuar ndonjëherë

- Çmimi 450 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »