SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Lagjen e Muhagjerve
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lagjen e Muhagjerve afer hotel Ambasador eshte ne shtepi, hymje e veqante ,ne qmim perfshihen te gjitha shpnzimet. Ka siperfaqe 35 m2 dhe eshte komplet e mobiluar.

Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 200€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »