SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipen Lokalet me qera ne Gjilan (kodi ; 576/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
101 m²
ID e produktit :
196044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk jep me qera dy locale te cilat gjenden ne Gjilan ne rrugen Gjilan-Bujanoc.
Lokali nr 1 . eshte 101 m2 dhe cmimi per kete lokal eshte 700 Euro muaji. (afat gjate)

Lokali nr 2- eshte te parku me pamje te mbrendshme dhe 80 m2 dhe cmimi per kete lokal eshte 550 euro muaji.

(Nuk ipen per kazino)

-Per me shume info. Kontaktoni ne nr tane;
046 121 030 / 046 121 033
Ose ne e-mail adresen tone ; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »