SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Gjilan (kodi 577/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan ne lagjen Iliria .

Banesa eshte ne katin e pare nr.3 , dhe eshte 56 m2.
Banesa posedon 1 dhome te gjumit, Sallon-kuzhine , ballkon , banjo.

Per me shume info. Kontaktoni ne nr tane ;
046 121 033 / 046 121 030
ose ne email adresen tone ; jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »