SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilan (kodi ; 578/18)
Çmimi :
€31,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje banese ne gjilan perballe spitalit.
Banesa eshte ne katin e 3-te dhe ka 60 m2.
Banesa posedon ; Sallon dhe kuzhine (te ndara ) , 1 dhome te gjumit , dy ballkona, banjo , podrum.

Per me shume info. Kontaktoni ne nr tane ;
046 121 033 / 046 121 030
ose ne email adresen tone ; jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »