SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese super luksoze ne Bregun e diellit te Sunny hill
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese eshte e mobiluar ne menyre luksoze, e pa banuar ndonjehere me çmim te volitshem ne bregun e diellit banesat e F.A INXHINIERING tek kafja Sunny Hill. Banesa posedon 70m2 dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
dhome gjumi
banjo
ballkon
koridor
Posedon divan lekure, kuzhine ekstra, shtrat me dyshek magniflex,ashensore dhe dere hyrje me kartele, rryme,uje,internet,wifi,tv,parking
Numri kontaktues:+38349-883-165 viber + whatsapp
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
049883165
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »