SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Arberi afer Komunes Katastrit
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:07
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
196060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Arberi ne afersi te Komunes kastastrit, kompleksi eshte ne ndertim e siper pritjet jan te perfundoj ne dhjetorë 2019, kompleksi ne veti do te jetë 5 katë lokale afarsite dhe 6 katë banim. Banesa eshë me siperfaqe 89m2 ne katin 1 te banimit me pamje ka perendimi, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, toalet, hapsire e hollit, çmimi 950 € per m2 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »