SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Bregun e Diellit, Objekti \
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
196064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Bregun e Diellit, Objekti "FAMIS".

Banesa eshte ne katin e pest. Lokacioni Bregu i Diellit perball banesave te bardha, Objekti " FAMIS".

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.

Çmimi eshte 250 euro i negociueshem.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+383 45 80 80 01 viber

web.facebook.com/Hartaepronave/
www.instagram.com/harta.pronave/ 
#banesa #qira #famis #prishtina
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »