SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 112m2 me qira ne lagjen Mati 1 afer shkolles Pavarsia
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
196069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 112m2 me qira ne lagjen Mati 1 afer shkolles "Pavarsia".

Banesa eshte ne katin e gjasht ka siperfaqe prej 112m2. Lokacioni Mati 1 afer shkolles fillore "PAVARSIA".

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- tri dhoma te gjumit,
- banjo,
- wc dhe
- dy ballkona.

Çmimi eshte 270 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+383 45 80 80 01 viber

web.facebook.com/Hartaepronave/
www.instagram.com/harta.pronave/ 
#banesa #qira #prishtina #mati1
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »