SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 62m²për shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
62m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në afërsi të shkollës Pavarësia në një objekt afarist-banesorë, ndërtim i Kompanisë Vëllezërit Asllani, me kualitet ndërtimi të dëshmuar.

Është në katin e pestë (5) të banimit, orientimi Lindje. Hapësira prej 62 m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, depo dhe terasë.

Afërsia me shkollën fillore dhe ambullantën e bënë këtë lokacion shumë të preferuar.

Lokacioni: goo.gl/maps/n6jwQ3qKhFT2 

Çmimi: 40,000€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa #mati #pavaresia #vellezritasllani
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »