SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me QIRA tek QAFA / TOPHANE
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë banesën me qira afër Shkollës Fillore "Meto Bajraktari" në Tophane - Prishtinë.
Banesa ka sipërfaqe prej 85 m2 dhe është në katin e III-të me 2 dhoma të gjumit.

Cmimi 330 Euro/muaji.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464

#apartment #prishtina #pristine #kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #dragodan #tophane #shkolla #Qafa
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »