SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa për SHITJE në ULPIANE
Çmimi :
€44,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë banesën për Shitje afër Shkollës Fillore "Hasan Prishtine" në Ulpianë - Prishtinë.
Banesa ka sipërfaqe prej 36 m2 dhe është në katin e IV-të, me fletë poseduese.

Cmimi 44.000 Euro.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464

#kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #dragodan #ulpiana #shkolla #studio #flat #gasoinere #topfloor
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »