SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa për QIRA në KALABRI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë banesën për Qira afër Hotelit "NARTEL" në Kalabri - Prishtinë.
Banesa ka sipërfaqe prej 55 m2 dhe është në katin e I-rë.

Cmimi 250 Euro/muaji.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464

#kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #nartel #kalabri #hotel #new #flat #clean #emshir
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »