SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre për QIRA në ULPIANË
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
196079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë zyre për Qira afër Tregut / PTK-së në Ulpianë - Prishtinë.
Banesa ka sipërfaqe prej 36 m2 dhe është në katin e I-rë.

Cmimi 350 Euro/muaji.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464

#kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #ulpiana #tregu #ptk #new #office #clean #architecture
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »