SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa për QIRA në Bregun e Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë banesen me Qira afër Xhambazve në Bregun e Diellit - Prishtinë.
Banesa ka sipërfaqe prej 45 m2 dhe është në katin e II-rë.

Cmimi 300 Euro/muaji.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464

#kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #sunnyhill #xhambaz #raiffeisen #bank #office #clean #architecture
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »