SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal fantastik 102m2 me qira ne qender rruga Agim Ramadani!Delta
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
102 m²
ID e produktit :
196081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira lokali fantastik ne qender te qytetit afer "Extreme Pizza"skaj rruges kryesore.Lokali ndodhet ne nje pozite te frekuentuar dendur dhe eshte i ndare ne 2 njesi fizike.I pershtatshem per shume lloje te veprimtarive biznesore.
Per informata;049 157 113 049 406 434 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »