SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia për SHITJE tek Vilat e Profesorëve / Ulpianë, Prishtinë
Çmimi :
€435,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë shtëpinë për Shitje afër Fakultetit Teknik në Ulpianë - Prishtinë.
Shtëpia ka sipërfaqe prej ~300 m2 dhe ka 3 kate banimi.

Cmimi 435.000 Euro.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464

#kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #sunnyhill #ulpiana #leasing #bank #office #vila #arch
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »