SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa për QIRA tek Qata / Tophane, Prishtinë
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë banesën për Qira afër Shkollës Fillore "Meto Bajraktari" në Tophane - Prishtinë.
Banesa ka sipërfaqe prej ~80 m2 dhe është në katin e III-të me 2 dhoma të gjumit.

Cmimi 300 Euro/muaji.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464

#kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #sunnyhill #ulpiana #leasing #bank #office #vila #arch #apartment
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »