SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Super Banesen Luksoze me qera në lagjen Ulpiana kati i III
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
196097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Ulpiana kati i III
Banesa është komplet e mobiluar me një dizajn modern dhe luksoz
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tri dhoma gjumi
*Koridor të madh
*Dy banjo
*Dy ballkona
*Shpajz
*Parking
*Nxemje qendrore me Termokos

Cmimi 450 euro
Code 10158
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »