SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE SUPER KOMODE NE KOMPLEKSIN LULEDIELLI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa e re komode ne Kompleksin "LULEDIELLI". Banesa posedon dhome dite me kuzhine te inkorporuar, dy dhoma gjumi dhe banjo. Eshte komplet e mobiluar dhe e orientuar nga lindja. Ne cmim eshte i perfshire edhe parkingu i jashtem.

Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin 044 193 222.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Pristina
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »