SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-Shitet shtëpija në Veternik-Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
196101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE shtëpi moderne në #Veternik - #Prishtine

__
Ofrohet për shitje shtëpi moderne e stilit Amerikan, e cila shtëpi i plotëson të gjitha kushtet për një jetë të rehatshme, në një ambient shumë të qetë.

Shtëpija është e ndarë në etazhe, ku në etazhën e përdhesës gjindet një kuzhinë verore shumë e kendshme e cila ka qasje të drejtpërdrejt në oborr, si dhe një dhomë gjumi.

Në etazhën e parë ka një banjo shumë të madhe dhe një garazhë, ku ne kuadër të garazhës hyn edhe një depo.

Në etazhën e dytë ka një sallon me hapësirë të madhe si dhe një kuzhinë të ndarë, e cila ka qasje në terrasë.

Në etazhën e tretë ka 2 dhomë gjumi të mëdha, një utilit si dhe një banjo.

Ndërsa në etazhën e katërt ka një hapësirë shumë të madhe, e cila mund të shfrytëzohet si dhomë, ose si hapësirë për nevoja të ndryshme.

__
Shtëpija ka sistem solar termal për ujë të nxehtë, kalda me pelet si dhe sistem të sigurisë së shtëpisë me kamera.

Ka 4.6 ari oborr.

__
Pronari gjithashtu pranon edhe kompenzim me banesa ose lokale në Prishtinë, varësisht se si arrihet marrëveshja.

__
Çmimi:
285'000 €

__
Për më shumë informata:

045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Për më shumë, kliko këtu:
www.facebook.com/pema.patundshmeri/posts/866761290190474 
__
Pema Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Prishtinë
+37745610444
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »