SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen QERSHIA.
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen QERSHIA.
Shtëpia gjendet në Çagllavicë, në lagjen QERSHIA, lagje kjo e ndërtuar nga kompania BP HOME. Shtëpia është e gatshme për banim në Korrik 2018.
Shtëpia ka gjithsej 200m2 ku përfshihen 2 kate (kati përdhesë dhe kati i I-rë).
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati përdhesë:
1 Dhomë ndenje
1 Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
1 Garazhë dhe Kaldatore/Depo

- Kati i parë Master bedroom
1 Master bedroom
3 Dhoma gjumi (Dy nga këto dhoma kanë ballkone të veqanta)
2 Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1 Utility për larje/tharje të rrobave

ID: T20094

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »