SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen Qershia
Çmimi :
€171,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
202 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen QERSHIA.
Shtëpia gjendet në Çagllavicë, në lagjen QERSHIA, lagje kjo e ndërtuar nga kompania BP HOME. Shtëpia është e gatshme për banim në Korrik 2018.
Shtëpia ka gjithsej 202m2 ku përfshihen 2 kate (kati përdhesë dhe kati i I-rë).
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati përdhesë:
1 Dhomë ndenje
1 Kuzhinë
1 Dhomë gjumi (me banjo)
1 Banjo
1 WC
1 Garazhë dhe Kaldatore/Depo

- Kati i parë Master bedroom
3 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Utility për larje/tharje të rrobave
1 Terasë

ID: T20095

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »