SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera te Parku i Qytetit 55m2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
196118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera te Parku i Qytetit 55m2
Lokali gjendet në një vend të frekuentuar dhe posedon një infrastuktur moderne
Cmimi 300 euro
Code 10162
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »