SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70.62m2 në shitje në Dukagjini Residence
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 70.62m2 në shitje në Dukagjini Residence
Banesa gjendet në lagjen Lakrishte, tek rrethi Duplex në kompleksin Dukagjini Residence, I cili është në ndërtim e sipër dhe pritet që si projekt të përfundoj në Dhjetor 2018. Banesa është në katin e III-të dhe në këtë kat I kemi 3 banesa ngjitur me njëra tjetrën në shitje, e në total mund të bëhen bashkë 257.18m2.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 Ballkon
1 Koridor
1 Depo (3,000euro opcionale)
1 Garazhë (9,000euro opcionale)

ID: T10242

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »