SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi pushimi ne plazhin e Durresit
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
196135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13 afer Hotel Adriatikut.
Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, nje banje dhe ballkon.
Cmimi 25 euro/nata. Perfshire ne cmim eshte dhe garazhdi privat per makinen.Per me shume informazione telefononi ne Cel: 0673607411 o email: durresrental@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Durres
Deçan
0673607411
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »