SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SHTËPI komode e pa banuar ndonjëherë në Matiqan 220m²
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet SHTËPIA komode me Qira në Matiqan - Prishtinë. 3 Nivele - Kate. Sipërfaqja 220m².

Renditja:

Niveli i parë - Kati
- Qëndrim ditor

- Kuzhinë

- Koridor

- Banjo

Niveli i dytë - Kati
- 3 Dhoma gjumi

- Koridor

- Banjo

Niveli i tretë - Nën kulm
- 1 Hapesirë e madhe

E mobiluar dhe e pa banuar ndonjëherë, ngrohje qëndrore nën dysheme, oborr, parking.

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »