SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen ne shitje 10 Ari tokë ne lagjjen Mati 1!DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
196141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen ne shitje 10 Ari tokë ne lagjjen Mati 1 afer kompleksit Tregtia.
Parcela eshte e ndare ne dy pjese nga 5 Ari ne nje zone me shume perspektiv per te ardhmen.
Parcelat jane me dokumentacion ne rregull dhe munde te perkthehen menjeher.
Çmimi:20.000 € Ari
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »