SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira banes te parku i qytetit
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
196143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banes te parku i qytetit, objekti te Albi mall. Hapsira 63m2,e mobiluar shumë mirë. Gjendet ne katin 3

Banesa posedon:

- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 539 511
Viber: +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »