SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 34m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
196151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 34m2 me qira ne "Ulpiane" ose saktesisht te Beni Dona
Ndodhet ne katin e pare ndersa eshtte e ndare ne dy njesi pune pjesa hyrese (pritja) dhe pjesa tjeter hapsire e ndare me xham rreth 25m2
Fotot jane te realizuara nga koha qe ka qene me kliente, tani ajo ofrohet hapsire e paster dhe pa invertar, eshte e shtruar ne pllaka e pershtatshme edhe per zyre
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »