SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 60m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
196152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 60m2 me qira ne "Qender" te qytetit ose saktesisht te sheshi Nene Tereza
Ndodhet ne katin e pare e pershtatshme per lemi te shumta, eshte e ndare ne tri hapsira te medha dhe nje nyje sanitare
Totalisht e renovuar dhe e gatshme, ofrohet pa invertar
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »